Лялькове подвір’я у Львові

Хочете потрапити у дитячу казку, де можна цікаво провести час і погратися з дітьми? Тоді у Львові є для вас цікаве місце. На вулиці Льва 3, що знаходиться навпроти першої клінічної лікарні знаходиться «лялькове подвір’я». Тут Ви знайдете іграшки на будь-який смак: резинові гноми, трансформери лего, радянські ляльки-раритети. Всі ці «експонати» сюди принесли львів’яни.

А започаткував «Лялькове подвір’я»  52 річний мешканець будинку Василь Глушковський. Після народження онука дідусь вирішив зробити для нього дитячий майданчик. Тут з’явилася гойдалка і пісочниця, а пізніше «оселилися» також іграшки. Зараз колекція дитячих забавок поповнюється з колекцій друзів і знайомих п. Василя. Деякі з іграшок пощастило врятувати від дороги на сміттєзвалище. Дідусь просто забирав іграшки у людей, які бажали їх викинути. Крім іграшок на подвір’я приносять кераміку, старі програвачі і вазонки. Все це залишається тут на протязі цілого року.

Пан Василь дбайливо доглядає за власним подвір’ям: поливає вазони, миє іграшки і привозить свіжий пісок. Іноді його заміняють діти. Навіть молодята стали заходити сюди і робити фотосесії, йдучи з Високого Замку, це якраз по дорозі. Тут можна сфотографуватись з іграшками з радянських часів, якими колись гралися ще батьки. На отримання дворику можна зробити доброчинну пожертву. Для цього тут висить скринька. Пожертви людей ідуть на придбання свіжого піску. Прийдіть і ви сюди разом з дітьми, нехай вони зустрінуться з іграшками з вашого дитинства.

Маршрут: вулиця Князя Лева 3, вхід зі сторони вулиці Ужгородської. Працює круглий рік.