Пікассо в трусах

У Львові велика кількість незвичних пам’ятників. Одним з таких є пам’ятник художнику Пабло Пікассо. Це один з шістнадцяти пам’ятників, які прикрашають площі і сквери різних країн світу. Знаходиться він на вулиці Зеленій 88. Встановили цей пам’ятник за ідеєю директора одноіменного нічного клубу «Пікассо» Р. Кравчишина. Картину художника-рекордсмена Пікассо продали за майже 107 мільйонів доларів. Його по праву можна назвати рекордсменом.

Приурочили встановлення оригінальної скульптури до річниці пабу «Пікассо». Cкульптор В. Цісарик вирішив зобразити художника натурально.

Легенду про напівголого «Пікассо» можна почути від багатьох львівських батярів. Вони люблять розказувати як Пікассо виходив на балкон з запаленою цигаркою. Ось звідси і з’явилася ця оригінальна скульптура. Кажуть, цигарка іноді світиться червоним полум’ям. Пам’ятник напівголого Пікассо у Львові називають «Пікассо в трусах». Суперничати з пам’ятником у Львові за оригінальністю можуть:

 Cкульптура, де митець сидить на кубі, в Хорватії;

Московський пам’ятник, де він сидить разом з іншими чотирма художниками;

Велика голова Пікассо в Польщі.

Сигара, за легендою, колись стала символом життя художника, адже акушерка при родах сказала, що хлопчик помер, але від диму, який йшов від сигари, дитя раптом заворушилось… Ось такий легендарний художник.