Незвичайні будинки Львова

Cьогодні ми розповімо Вам про незвичайні будинки Львова будинок-кросворд, що знаходиться по вулиці Сахарова 82.  А також 10 інших, які називають «будинок стіна». Будинок -кросворд спроектував Сергій Петлюк, щоб урізноманітнити типову забудову нових районів міста. Будинки у вигляді стіни  можна побачити в різних районах міста.

Як виявилось кросворд можна надрукувати не лише на папері чи тканині. Є і більш екзотичні варіанти розміщення цього популярного ребусу. Уже раніше стала відомою машина-кросворд і піжама-кросворд, тепер у нашому рідному місті з’явився дім-кросворд!

Розмір будинку-кросворда складає 15 на 30 сантиметрів. Головна загадка цього будинку в тому, що відгадати імена художників та архітекторів, які зашифровані у ньому можна побачити тільки ввечері, коли люмінісцентна фарба, якою написані літери почне світитись. Була проведена акція, коли перехожим роздавали буклети, де були написані запитання так можна було легко дізнатись наскільки ерудована та чи інша людина прямо під час прогулянки.  Такі буклети можливо і сьогодні роздають у відомих туристичних куточках міста, на них просто треба натрапити.

Ще однин незвичний будинок у Львові – це дім-стіна. Вони побудовані у формі трапеції, тому для нашого ока здаються плоскими.