«Радянський» дворик по вул. Князя Лева,2

«Бездітні», могильні та «по любов»… Унікальні львівські дворики. Начебто і нічого нового, але поряд зі всіма відомими та описаними багато разів пам’ятками Львова в наш час такі  непомітні на перший погляд місця набирають особливого змісту. Більшість гостей сприймають місто з його “парадної сторони” – відомі пам’ятки на площах та вулицях і надалі викликають захоплення, але поряд з ними є місця, де вирує часом насиченіше життя ніж ззовні. Ці місця ховаються за львівськими брамами – воротами у внутрішні дворики будинків. Навіть багато хто з львів’ян не знає історії своїх підворіть, а вони можуть розповісти набагато більше, ніж ми очікуємо...

Своєю популярністю цей дворик завдячує виключно старанням його жителів.

Замість  того, щоб викидати в сміття пережитки радянських часів, вони прикрасили ними свій дворик двоповерхового будинку, що був побудований у 19 ст. З часом, дворик по вул. Льва,2 перетворився на «дворик ностальгічних спогадів», тут старі меблі, репродукції картин, плакати тих часів, валізи та багато інших речей, що заставляють поринути у минуле хрущовської «відлиги» та брежнівського «застою».

Ще один цікавий факт – на стіні дворику збереглася табличка зі списком мешканців. Раніше такі таблички висіли в кожному дворі, а зараз дуже небагато з них можна зустріти, а, можливо, тут вона єдина, яка збереглася.