Romantyczny Lwów dla zakochanych par

Lwów jest bardzo piękny o każdej porze dnia i roku. W romantycznym mieście Lwowie każda zakochana para maswoje osobliwe miejsce, związane z ich wspomnieniami i przeżyciami...Lecz jeśli jeszcze nie macie takiego miejsca, to proponujemy obejrzeć kilka najbardziej znanych i szanowanych wśród wszystkich zakochanych. Kto wie, być może jednego dnia ono będzie już Waszym.

Trasa: Fontanny na Rynku, Balkon zakochanych, Ławka zakochanych, Włoskie podwórko, Pomnik Leopolda von Sacher-Masocha (przecież każdy ma swój gust J), Fontanna zakochanych.

Trwałość: do 1 godziny (audio informacja koło każdego pomnika - do 3 minut).

Informacja: Włoskie podwórko znajduje się na terytorium Lwowskiego Muzeum Historycznego. Ceny biletów wstępu do muzeum: bilet normalny - 10,00 UAH, bilet ulgowy (dla dzieci, uczniów, emerytów) – 5,00 UAH. Ceny biletów wstępu do podwórka włoskiego: bilet normalny - 2,00 UAH, bilet ulgowy (dla dzieci, uczniów, emerytów) – 1,00 UAH. We Włoskim podwórku pracuje kawiarnia letnia, czas pracy: od 10.00 do 23.00. Lwów -miasto romantyki, miłości, kameralnych pejzażów, dźwięków, zapachów, legend, epok. To niemożliwe do przekazania, to można tylko odczuć spacerując pod rękę z ukochanym człowiekiem prastarymi uliczkami, niepowtarzalnymi domostwami, parkami i skwerami. Tu romantyka dawnych czasów zaczyna ogarniać już od pierwszych kroków. Lwów budzi sentyment i wspomnienia. We Lwowie są dużo romantycznych miejsc i każdy wybiera według swojego gustu gdzie po raz pierwszy się spotkać, podarować kwiaty, pójść do restauracji, pocalować i przyznać się do miłości. Ciekawą osobą jest również lwowianin, który mówił " Żadne uczucie nie zostaje, pierwotne zasłania wszystko: jesz, bo jesteś głodny, lubisz – bo żądasz". Domyśliliście się kto to? Audioprzewodnik pokaże Wam najbardziej popularne miejsca wśród zakochanych. Być może właśnie dziciaj w jednym z tych miejsc spotkacie swoją prawdziwą miłość.