Dotyk na powodzenie

Lwów jest bogaty w pomniki. Ich różnorodność, koloryt i historia przyciąga i wabi. Można je obejrzeć, zachwycać się nimi, ale wśród nich też są osobliwe, obdarzone siłą spełniania pragnień, które również przynoszą powodzenie. Warto tylko wybrać pragnienie i dotknąć się do nich. I jeśli bardzo silnie chcecie to duch pomnika obowiązkowo pomoże w spełnieniu Waszego marzenia.

Kto z nas nie marzył złapać złotą rybkę albo wypuścić Gina z butelki, żeby otrzymać pożądane? We Lwowie są cudotwórcze miejsca - miejsca spełnienia pragnień. Na każdym z pomników, o których opowie wam audioprzewodnik, dość łatwo można zauważyć te miejsca, do których dotknęły się ręce niejednego dziesiątka osób. Czy zostały spełnione ich życzenia – tego nikt nie wie, oprócz pomnika, któremu było zaufano to marzenie. Spróbujcie również! Kiedy wasze pragnienie spełni się, nie zapomnijcie przyjechać jeszcze raz do czarownego miasta Lwa ipodziękować pomnikowi.

Trasa: Ławka zakochanych, pomnik lampy naftowej, pomnik Uśmiechowi, Pomnik Nikifora Drowniaka, Pomnik kominiarza, Dobry wojak Szwejk, Pomnik lwowskim piwowarom.

Trwałość: do 1 godziny (audio informacja koło każdego pomnika - do 3 minut).

Informacja: Dla spełnienia marzenia obowiązkowo trzeba się dotknąć do pomnika!