Святині міста Лева

Стародавні церкви, костели, храми були свідками розвитку міста на протязі тисячоліть. Їх руйнували, вони переживали пожежі, їх ранили гарматні ядра і кулі але вони знову і знову відроджувалися у своїй величності щоб донести на нас свої таємниці та милувати око. У Львові немає однакових святинь і кожен може знайти для себе затишне місце для спілкування із Всевишнім.

Львів – єдине у світі місто, де представлені три архідієцезії: римо-католицька, греко-католицька та вірменська. Історія та архітектура святинь, чудотворні ікони та церковні традиції, монаші ордени та їх минуле – для пізнання всього цього необхідно не один день і не один рік. Та що там – вивчити, для того щоб обійти всі сакральні споруди необхідно не один день. Адже в місті нараховується біля 120 соборів, церков, костелів, синагог, не беручи до уваги каплиць, які, як правило, розміщені на території кладовищ.

Аудіогід проведе Вас по найбільш популярних сакральних спорудах середньовічного передмістя. Серед них Ви можете знайти те єдине місце, де захочеться залишитись і в тиші храму довірити свої думки Богу і  подякувати йому за любов і ласку.

 

Маршрут: Латинський кафедральний собор, Костел Єзуїтів, Преображенська церква,  Вірменський собор, Домініканський собор, Успенська церква.

Тривалість: до 1 години (аудіо інформація біля кожної пам`ятки – до 3 хвилин).