Історія 6-и століть на одній вулиці. Вулиця Вірменська.

Ви познайомитесь з історією розбудови міста на прикладі однієї маленької вулички Львова – вулиці Вірменської. Вулиця зберегла для вас величні пам'ятки давніх історичних забудов та зовсім «молоді» мистецькі форми, а також найменший пам'ятника міста.

Маршрут: Вірменський собор, Будинок вірменських архієпископів, історія створення гасової лампи, Будинок Пори року, Драбинка в небо, пам'ятник усмішці, пам'ятник львівському батяру.

Тривалість: до 1 години (аудіо інформація біля кожної пам`ятки – до 3 хвилин).

 

Вулиця відома з 1444 року. Теперішня вулиця складається з двох частин, розділених поперек вулицею Краківською. Кожна з частин вулиці у давні часи носила свою назву. Академічна, Університецька, Ормянська, Ормянська вища, Ормянська стара, Бюргерштрассе (за часів німецької окупації). З 1946 року вулиця носить назву Вірменська, адже вона була центральною вулицею вірменського кварталу.

Разом з аудіо гідом Ви пройдетесь бруківкою однієї з найстаріших вуличок Львова. По дорозі ви познайомитеся зі всіма пам`ятками, що розміщені на ній. Ви доторкнетеся до історії вулиці, починаючи з 1363 року (Вірменський собор) і до 1993 року (мистецьке об`єднання Дзиґа) і побачите таке, що заставить Вас і посміхнутися і пофілософствувати…