Дотик на удачу

Львів багатий пам`ятниками. Їх різноманітність, колорит та історія приваблює і манить. Їх можна споглядати, ними можна милуватись, а ще серед них є й такі, які наділені певною здійснювати бажання та приносити удачу. Варто лише загадати бажання і доторкнутись до них. Але треба дуже-дуже захотіти і тоді дух пам`ятника обов`язково допоможе в здійсненні Вашого бажання.

Хто з нас не мріяв упіймати золоту рибку або випустити джина з пляшки щоб отримати бажане? У Львові є чудодійні місця – місця здійснення бажань. На кожному з пам`ятників, про які розповість вам аудіогід, легко помітити «сокровенні» місця, до яких торкнулися руки не одного десятка людей… Чи були виконані всі їх бажання не знає ніхто, хіба тільки пам`ятник, якому було довірено сокровенну мрію. Але навіть не пробуйте в нього це взнати, це ж бо таємниця…  Просто спробуйте самі - загадайте найпотаємніше і довірте його статуї.  Та коли ваше бажання виповниться не забудьте приїхати ще раз до чарівного міста Лева і подякувати пам`ятникові.   

Мрійте ! І якщо це робити з відкритою душею та чистим серцем, будь-який пам`ятник буде рахувати за честь допомогти Вам в її здійсненні !

 

Маршрут:  Лавочка закоханих, пам'ятник Гасовій лямпі, пам`ятник усмішці, пам`ятник Никифорові Дровняку, пам`ятник сажотрусу, бравий вояк Швейк, пам`ятник львівським броварям.

Тривалість: до 1 години (аудіо інформація біля кожної пам`ятки – до 3 хвилин).

Додаткова інформація: Для здійснення бажань пам`ятників ОБОВ`ЯЗКОВО треба торкатись !