Від «напою життя» до орла

Колись, дуже давно, будинки не мали номерів а мали власні назви. На жаль, більшість назв будинків канули в часі разом зі століттями, але, все-таки, деякі з них збереглися, особливо історія зберегла для нас назви будинків на Головній площі міста.

Маршрут: Аптека-музей, палац Бандінеллі, Двір біля Вільчківської кам’яниці (Єврейський дворик),  Чорна кам’яниця, Палац латинських архієпископів, палац Любомирських.

Тривалість: до 1 години (аудіо інформація біля кожного пам`ятника – до 3 хвилин).

У гарну погоду, сидячи на лавочці на площі Ринок і оглядаючи різноманітні форми будівель, задумуєшся над вічним... Скількох людей “бачили” стіни цих будівель, чиї руки їх будували... і вже в уяві виникає шумний ринок, козаки напувають коней, метушня, галас... Картинки з історії, які ми можемо тільки уявляти.

44 будинки, які не мали номерів, а тільки назви...

Наш аудіогід проведе Вас площею Ринок та розповість про історію та таємниці будівель , що знаходяться по праву сторону від Ратуші.

Інформація:

Аптека-музей працює 09.00-18.00 (пн.-пт) та 09.00-18.00 (сб-нд). Вартість вхідного квитка – 8,00 грн. (для учнів – 3,00 грн., для студентів – 5, 00 грн.)