Хмільними стежками Львова

Ви відвідаєте місця, дорогі кожному поціновувачу пива, посмакуєте хмільним напоєм в найстарішій в Україні броварні і в кінці екскурсії вже напевно будете знати правильну відповідь на одвічне питання львівських філософів – що було первинне у Львові: кава чи пиво?

Маршрут: пивний пуп України, пам’ятник Кентавру, пам’ятник Швейку, пам’ятник львівським броварям, музей пивоваріння (на території найстарішої в Україні броварні).

Тривалість: до 1 години (аудіо інформація біля кожної пам`ятки – до 3 хвилин).

Додаткова інформація:

Музей пивоваріння працює з 10.30 до 18.00, вхід здійснюється до 17.30. Вихідний день – вівторок.

Вартість квитка – 20,00 грн. (для дітей – 5,00 грн.).

Ресторан львівської пивоварні працює з 09.00 до 18.00 щоденно, крім неділі.

Чим пахне Львів? Поціновувачі пива та кави сперечаються до сьогодні. Це нагадує спір щодо одвічного питання філософії, Ви пам`ятаєте, щодо курки і яйця.

При цьому, прихильники «пивної теорії» бувають більш переконливими, особливо за кухлем хмільного… І це не дивно, адже їх підтримує сам Швейк! А може Ви чули про кавовий пуп України? Звичайно НІ, бо його не існує, а от пивний пуп є, і саме у цьому місті !

Побувати у Львові і не перехилити келих львівського ?..

Ми пройдемося хмільним стежками міста, завітаємо до Швейка, віддамо шану нелегкій праці броварів, впевнимося, що Пивний Пуп річ цілком матеріальна, взнаємо думку Кентавра щодо «пивної теорії», ознайомимося з історією пивоваріння у Львові і, зрештою, за кухлем хмільного підтримаємо пивоманів у нелегкій філософській баталії…

І нехай там що говорять кавомани, ми  ж тепер точно знаємо чим пахне Львів!