Вікові оборонні мури Львова

Скільки ж вони бачили - давні львівські мури, скільки віків проходило поруч і хто залишав сліди на їх каменях, чиї крики розпачі та тріумф перемог здригали ці стіни… Просто задумайтеся про це, відвідуючи кожну наступну фортифікаційну споруду міста.

Маршрут: Мури та Вежа Крамарів, Королівський Арсенал,  оборонні мури Львова, Порохова вежа, Міський Арсенал, мури на площі Митній, Цитадель

Тривалість: до 1 год.  30 хвилин (аудіо інформація біля кожної пам`ятки – до 3 хвилин).

Додаткова інформація:

Міський Арсенал – музей, працює з 10.00 до 17.30. Вихідний день – середа.

Вартість квитка – 5,00 грн. (для учнів, дітей, пенсіонерів – 2,00 грн.).

Від Міського арсеналу до Цитаделі можна йти пішки, час на дорогу 20-25 хвилин, а можна скористатись міським транспортом – трамвай №2 від зупинки «вул. Руська» до зупинки «Головна Пошта» (вартість проїзду 2,00 грн.) а потім пішки до 10 хвилин.

Про минулі героїчні часи нагадує герб Львова, на якому зображені  кам`яні ворота з трьома баштами.

Місто-фортеця… Почувши ці слова кожен у своїй уяві малює величні замки з неприступними стінами, башти та бійниці, з яких виглядають мушкети захисників, рів з водою, насип, важкі міські ворота, які тримає товстий металевий ланцюг…  А ще звуки баталій – скрегіт холодної зброї, шипіння пролітаючих ядер, крики людей…

Це все про Львів. Як і кожне місто того часу, Львів будувався як місто-фортеця, зі всіма стандартними атрибутами.  Щоправда, до сьогоднішнього дня замок не зберігся, але рештки укріплень та фортифікаційні споруди збереглися і чекають на відвідувачів.

Доторкніться до вікового каменю в кладці споруди, закрийте очі і прислухайтесь…

Йому є що Вам розповісти.

В супроводі аудіогіда Ви відвідаєте залишки львівських мурів, порохову вежу, арсенал і побачите наскільки маленьким було місто у середні віки.