Екскурсії i тури

Кавовий тур

Гості, які побували у Львові, везуть додому різноманітні сувеніри, але в першу чергу це каву і солодощі. Чому Львів дуже часто асоціюється з доброю, смачною кавою? Цікаві кав’ярні минулого та сьогодення, класичні способи приготування кави та кавові експерименти відкриються перед Вами в ході цієї екскурсії в поєднанні з чудовою архітектурою та атмосферою міста. За бажанням, в одній з кав’ярень Ви матимете можливість посмакувати цим вишуканим напоєм.

Eкскурсiя починається площа Ринок
закiнчується Єврейським кварталом

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: площа Ринок з прилеглими будинками (Чорна Кам’янця, Будинок першої в Україні пошти, Будинок Костянтина Корнякта, Палац Любомирських, Будинок родини Шольц-Вольфовичів), Львівська копальня кави, Аптека музей, кав’ярня Спіжарка, Львівська майстерня шоколаду, найвищий пам’ятник у Львові – пам’ятник сажотрусу, вірменський квартал з рестораном “Mons Pius”, Ресторан-музей Гасова Лямпа, Єврейський квартал з кнайпою “Під Золотою Розою”.

Вартiсть:
до 5 ос – 300 грн.
6 - 15 ос – 350 грн.
16 – 35 ос – 450 грн.


Ви дізнаєтесь: історію кавопиття в світі, та у Львові, які були перші покарання за пиття цього напою, місця де його продавали і від яких хворіб рекомендували вживати, тематичні кав’ярні минулих років та сьогодення, які кав’ярні відвідували видатні особистості, чому львів’яни більшість свого часу проводили в кав’ярнях, а не в себе вдома та багато іншого.

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour