Екскурсії i тури

Ресторанний тур

Екскурсія по найвідоміших ресторанах, кнайпах, кав’ярнях міста. Саме у Львові більшість цих закладів є тематичними, відвідуючи які Ви не тільки матимете можливість почастувати оригінальними львівськими стравами та напоями, але і дізнатись багато цікавого про Львів та його мешканців.

Eкскурсiя починається Оперний театр - ресторація “Лівий берег”
закiнчується музей

Eкскурсiя триває 4год..

Маршрут: ресторація “Лівий берег”, вірменський ресторан “Mons Pius”, ресторація – музей “Гасова лямпа”, кав’ярня Спіжарка, Криївка, Найдорожча ресторація Галичини – Масонська ложа, Копальня кави, Львівська Майстерня шоколаду, Мазох – кафе, єврейська кнайпа “Під Золотою Розою”, “Дім легенд”, Грильова ресторація М’яса та справедливості, Кумпель – ресторан-пивоварня, ресторан – музей "Сало".

Вартiсть:
до 5 ос – 300 грн.
6 – 15 ос – 450 грн.
16 – 35 ос – 550 грн.


Ви дізнаєтесь: яку їжу брали з собою львів’яни в театр, скільки алкоголю колись випивали у місті щоденно, традиції вірменської, єврейської кухні, що ж таке спіжарка, особливості святкування весілля заможних львів’ян, хто торгував вином на території від Чорного моря до Львова, як карали за зловживання алкоголем в піст, що ж таке пивна циця та багато іншого.

Ви побачите: ресторацію під оперним театром “Лівий берег” і підземну річку Полтву, вірменський ресторан “Mons Pius” з пивоварнею,  ресторацію – музей “Гасова лямпа”, кав’ярню Спіжарка, Криївку – партизанську схованку, Найдорожчу ресторацію Галичини – Масонську ложу, Копальню кави, Львівську Майстерню шоколаду, Мазох – кафе, єврейську кнайпу “Під Золотою Розою”, “Дім легенд”, Грильову ресторацію М’яса та справедливості, Кумпель – ресторан-пивоварню, ресторан – музей Сало”, архітектурні пам’ятки середньовічного Львова. “

Додатково оплачуються частування в ресторанах (за бажанням)

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour