Екскурсії i тури

Сім чудес Львова

Львів – чудовий, багатогранний і дивовижний. Це загадкове місто зберігає в собі пам’ять про масштабні історичні події, великих людей і про грандіозні культурні досягнення. У його архітектурі переплітаються унікальні пам’ятки старовини і сучасності, а на тихих вуличках, старого і в той самий час вічно молодого міста, живе дух часу. Львів неможливо зрозуміти і пізнати до кінця навіть проживши в ньому все життя. Для того, щоб львів’яни і гості наблизились до розгадки таємниці великого міста, ми пропонуємо Вам захоплюючу екскурсію «Сім чудес Львова».

Eкскурсiя починається від Каплиці Боїмів
закiнчується біля Храму Успіння Пресвятої Богородиці

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: Каплиця Боїмів, Палац графів Потоцьких, Будинок вчених, Львівський Оперний театр, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Храм Успіння Пресвятої Богородиці.

Вартiсть:
до 5 ос – 300 грн.
6 - 15 ос – 400 грн.
16 – 35 ос – 520 грн.


В ході екскурсії Ви побачите наступні об’єкти:

Каплиця Боїмів – одна з величних пам’яток сакральної архітектури, що знаходиться у Львові на площі Катедральній, 1. Каплицю зводили впродовж 1609-1615 років над родинною усипальницею аристократичного та заможного роду угорського походження – Боїмів.

Палац графів Потоцьких   – велична будівля у стилі французького неоренесансу кінця XIX століття. Імпозантний палац прикрашений рельєфами, ліпниною, настінним живописом і вітражами. Палац Потоцьких – яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова.

Будинок вчених у Львові — це колишнє дворянське казино — пам’ятка архітектури, що знаходиться в центральній частині міста. Авторами проекту були відомі віденські архітектори Г.Гельмер і Ф.Фельнер (автори проекту Одеського оперного театру). Архітектори надихалися зразками палацової архітектури середньоєвропейського бароко. Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі із сміливою конструкцією сходової галереї вестибюлю. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, у тому числі для фільму «Д’Артаньян і три мушкетери».

Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1900 рік), один з найгарніших театрів Європи. Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Стоячи перед величним фасадом цієї фантастичної споруди відчуваєш всепоглинаючу потугу мистецтва, його вічність у контрасті зі швидкоплинністю людського життя. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю.

Вірменський катедральний собор – унікальна пам’ятка східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького стилю будівництва. У 1360-х роках чисельна вірменська громада у Львові розпочала будівництво свого величного храму. Храм збудований з ламаного каменю і обличкований тесаними плитами, товщина стін сягає півтори метри. Від інтер’єру храму віє автентикою Сходу: різьблені у камені зображення стилізованих вірменських жертовних хрестів «хачкарів» з XIV-XV століть, унікальні фрески на віконних відкосах, фрагменти найстарішого монументального розпису у Львові, новіша декоративна мозаїка і розписи стін ХХ століття у стилі модерн – уся це створює неповторні форми і колористику, які годі знайти ще десь у світі.

Домініканський собор – велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. Ця монументальна пам’ятка християнської архітектури стала базовим компонентом архітектурного комплексу, датованого ХV-ХІХ ст., до складу якого входять також будівлі монастирських келій та дзвіниця. Знахо­диться він на пл. Ставропігійській, недалеко від Королівського арсеналу (Державний архів Львівської області) та Успенської церкви.

Храм Успіння Пресвятої Богородиці – одна з найцінніших пам’яток епохи Ренесансу у Львові. У цій церкві гармонійно поєднуються риси давньоукраїнської архітектури та італійського Ренесансу. За першооснову в будівництві цього храму було обрано типову композицію української 3-х купольної церкви, дуже поширену в дерев’яній храмовій архітектурі. Ренесансний ансамбль Успенської церкви складається з трьох споруд: 1. Дзвіниці Корнякта (1578); 2. Успенської церкви (1591­1631); 3. Каплиці Трьох Святителів (1591).

Додатково оплачуються вхідні квитки: Будинок вчених: 10 грн. з особи, Вірменський собор: 2 грн. з особи.

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour