Екскурсії i тури

Старий добрий Львів

для тих хто вперше у Львові оглядова екскурсія Старим Містом. Кава, шоколад та короткий екскурс в історію з цікавими подробицями міського життя та середньовічних традицій. Огляд визначних архітектурних об’єктів та пам’яток Львова, що входять до спадщини ЮНЕСКО, храми ХIV – XVIII століть з заходом до середини.

Eкскурсiя починається від Оперного театру
закiнчується біля пам`ятника А. Міцкевичу.

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: Театр Опери та балету ім. С. Крушельницької, театр ім. М. Заньковецької, Національний музей етнографії, пам`ятник Т. Г. Шевченкові, площа (пам`ятник) І. Підкови, Костел Єзуїтів, Площа Ринок (Ратуша західна частина), Латинська катедра, каплиця Боїмів, Площа Ринок (південно-східна частина), аптека-музей, Вірменська церква, костел Домініканців, пам`ятник Дровняку, Королівський арсенал, пам`ятник І. Федорову, Успенська церква, Міський арсенал, церква св. Андрія, пам`ятник Д. Галицькому, пам`ятник А. Міцкевичу.

Вартiсть:
до 4х осіб 300 грн за групу,
від 5 до 10 осіб 400 грн за групу,
від 10 осіб – 450 грн


Ця екскурсія для тих, хто вперше відвідує Львів і хоче дізнатися не тільки його історію але й ознайомитися потроху зі всіма його цікавинками. Мандруючи від храму до театру, від кав’ярень до пам’ятників, від середньовіччя до сучасності, ми з вами привідкриємо вікову завісу загадок та реліквій, які сховало Старовинне місто. Нафотографуємо знаменитих Львівських пам’яток архітектури, почуємо орган та бій Ратушевого годинника, скуштуємо відомого шоколадного чи кавового напою, торкнемося вікового каміння та вдихнемо аромат Старого доброго Львова. І... трохи зупинемо час. Мови проведення екскурсії: Українська, російська, польська, англійська.

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour