Екскурсії i тури

По Личаківському цвинтарю

Екскурсія цвинтарем є незвичайною і можливо на перший погляд здасться моторошною, але насправді це місце, де спочивають шановані громадяни міста, які зробили його славетним. Личаківській цвинтар є такою ж перлиною для Львова, як Пер-лашес для Парижу. Це жива присутність тих митців, які творили архітектуру, скульптуру і живопис Львова. Тут поховані співаки, науковці і винахідники, що увіковічнили пам'ять про себе і місто.

Eкскурсiя починається вхід до Личаківського цвинтарю
закiнчується вихід з Личаківського цвинтарю

Eкскурсiя триває 2год..

Маршрут: Каплиця Бачевських, Каплиця Муровських з зіркою Давида, Могила Івановичів, Могила Ігору Білозіру, Памятник львівському професору Зборовському, Гробниця Галицьких митрополитів, Поруч могила Гавриїла Костельник, Фігура Танатоса, Каплиця Дудін-Барковському, Пам’ятник дружині і сину львівського начальника міліції, Розп’яття Хреста, Дитяча могила якір, Чотири студенти Львівської політехніки, Пам’ятник львівському губернатору австрійському наміснику барону Ауеру, Дві композиції з трьох фігур, які називаються «Дорога до вічності», Пам’ятник, де знімають корону життя чи одягають корону за хороші діла при житті, Єдина підписана робота Гатамана Вітвера, Фігура Матері Божої, Дві вірменські надгробні плити, Каплиця виконана в неготичному стилі, Військова могила австрійського періоду, Пам’ятник жінки з барельєфом, де зображена скорботна родина, Залізний пам’ятник др. пол. 19 ст. Томаша Кульчиського, Навпроти скульптура Ісуса Христа, Український фігуральний пам’ятник, Пам’ятна дошка Ярослави Музики, Пам’ятник Івасюку, Могила з металевим пам’ятником Францішека Смольки, Меморіал Львівським Орлятам, Меморіал воїнам УГА, Пелікан, який розриває собі груди, щоб нагодувати своїх дітей – символ материнської самопожертви, Сергій Кузьмінський – учасник гурку «Брати Гадюкіни», Пам’ятники історику Мацюку, Пам’ятник дружині Йогана Зеха, Хроніка міста Львова» Д. Зубрицький, Економіст Стефчик, Бюст полковнику Корнеєву, Пам’ятник художнику авангардисту Леопольду Левицькому, Пам’ятник Чукаріну, Могила Марковської, дочка скульптора Юліана Марковського, Соломія Крушильницька, Могила Ольги Франко, Іван Франко, Станіслав Людкевич український композитор, Микола Колеса, Юзеф Торосевич – вірменський меценат, якій заснув сирітський будинок для вірменських дітей, Василь Сімонович – мовознавець публіцист, Адам Коцко, Василь Барвінський, Маркіян Шашкевич, Родина Крипякевичів, Константин Юліан Гордон, Стефан Банах, Марія Конопницька, Гробівець Горголевського.

Вартiсть:
до 4х осіб 250 грн за групу,
від 5 до 10 осіб 350 грн за групу,
від 10 осіб – 400 грн.


Історико-культурний музей-заповідник «Лича́ківський цви́нтар» є важливою цінністю львів’ян. Оздоблення надгробних пам’ятників в стилях готики, бароко, класицизму, виконанні відомими митцями Львова і є справжніми витворами мистецтва. Вас вразить різноманіття композицій, які виражають не тільки смуток за рідним, але й освітлюють риси характеру, досягнення і звитяги цієї людини за її життя. Ви побачите поховання Івана Франка і його дружини, відомих композиторів, митців, спортсменів і діячів Львова та почуєте неймовірні історії життя відомих особистостей:

- Історія смерті дружини і сестри Йогана Зеха (винахідника гасової лампи у Львові). Ви дізнаєтесь чому за свій винахід він віддав найцінніше, що в нього було.

- Пам’ятник Соломії Крушельницької, відомої львівської оперної співачки, яка осяяла Європу своїм талантом.

- Могила Стефана Банаха, геніального математика свого часу, деякі з задач, якого ще досі не розв’язані. Він мав цікаву звичку приходити у кафе і писати свої задачі на скатертині або розв’язувати задачі на дверях карети, біжучи за нею, коли вона рушить з місця.

-  Пам’ятник Марії Конопницькій, яка переклала на польську мову «Білосніжку».

-  Могила Зигмунда Горголевського, архітектора символу Львова – Оперного театру.

До вашої уваги також запропонують військові цвинтарі-меморіали, де поховані люди, які віддали своє життя, щоб сьогодні їхні діти жили у вільній Україні. 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour