Екскурсії i тури

Оглядова Екскурсія Львовом

Для тих, хто вперше перебуває у Львові і хоче побачити якнайбільше, за найменш короткий час і оптимальну ціну. Вас вразить Львів своєю багатонаціональністю і монокультурність, різноманітністю архітектури і стилів. Історичні памятки доповнені атмосферою локалівських закладів піднімуть ваш настрій і подарують незабутні враження.

Eкскурсiя починається від Оперного театру на узгоджену з вами годину
закiнчується вул. Університетська 1.

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: Оперний театр, Театр ім. Заньковецької, Костел Єзуїтів, Ратуша, палац Банденеллі, Кам'яниця Убальдіні, Чорна кам’яниця, Пала́ц Корня́кта, Веніціанська Камʼяниця, Кам'яниця Шольц-Вольфовичів, Кам'яниця Массарівська, Кам'яниця Гепнерівська, Кам'яниця Коритовського, Балкон закоханих,Аптека-музей, Домініканській собор,Вул. Вірменська, Будинок «Пір року», Вірменська 21,Вірменській собор, Преображенська церква, Катедра, Каплиця Боїмів, Вул. Староєврейська, Площа Трьох Синагог, Вул. Руська – Успенській собор, Пам’ятник Федорову, Порохова вежа, Арсенал,Пам’ятник королю Данилу Галицькому, Пам’ятник Міцкевичу, Пам’ятник Шевченку, Сидяча статуя Свободи, Будинок Архітектора,Синагога «Тов осе», Палац Потоцьких, Вул. Крива Липа – 5 статуя бога, Університет.

Вартiсть:
до 4х осіб 300 грн за групу,
від 5 до 10 осіб 400 грн за групу,
від 10 осіб – 450 грн


Екскурсія охоплює огляд площі Ринок – куточка, де збережена жива історія Середньовічного Львова. Полікультурність Львова, з центральної частини якого виходять три вулиці: єврейська, вірменська і руська, свідчить про збереження національних кварталів, з їхніми особливостями. Вірменська церква середини XIV століття, зразок сакрального мистецтва, з елементами інших стилів утворює унікальну пам’ятку Львова. Свого тут знаходився цілий ансамбль вірменських закладів меншини: монастир, банк, палац, церква. Навпроти – церква Преображення Господнього, приміщення якої слугувало бібліотекою для Львівського університету, а ще цікава тим, що будувалась як греко-католицька, але віддана православним. В одній зі стін церкви можна побачити артилерійській снаряд, який влучив у церкву, але не розірвався. Також до вашої уваги будинок, який був штаб-квартирою Західно-Української Народної Республіки, де ще раніше знаходився перший театр на Західній Україні. Найцікавішим буде Львівський театр опери, де легендами оповиті не тільки його діячі, а й навіть окремі скульптури. А також ви побачите сидячу статую Свободи, п’яту статую бога, єзуїтські сади та почуєте велика кількість легендарних історій, що перехоплюють подих слухача. Все це і багато іншого ви дізнаєтесь, щоб перейнятись багатовіковою історію чарівного міста Лева.                               

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour