Екскурсії i тури

По підземеллях Львова і середньовічний Львів

Екскурсія охоплює найцікавіші місця середньовічного Львова. Ви побачити пам’ятки готики, ренесансу, бароко і рококо і почуєте цікаві історії пов’язані з будівництвом храмів, давніми жителями Львова. Екскурсія буде цікава, як і жителям Львова, так і тим, хто відвідує це місто вперше. Мета екскурсії перейнятися духом епохи і атмосферою міста з його кавовими і пивними трендами.

Eкскурсiя починається від Оперного театру на узгоджену з вами годину.
закiнчується вул. Руська – Успенській собор.

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: Оперний театр, Низькій замок, Вежа крамарів, Єзуїтській костел, Ратуша, палац Банденеллі, Кам'яниця Убальдіні, Чорна кам’яниця, Копальня кави, Пала́ц Корня́кта, Веніціанська Камʼяниця, Кам'яниця Шольц-Вольфовичів, Кам'яниця Массарівська, Криївка, Кам'яниця Гепнерівська, Кам'яниця Коритовського, Балкон закоханих, Аптека-музей, Домініканській собор, вул. Вірменська, будинок «Пір року», Вірменській собор, Преображенська церква, Катедра, Каплиця Боїмів, вул. Староєврейська, Площа Трьох Синагог, вул. Руська – Успенській собор.

Вартiсть:
до 4х осіб 300 грн за групу,
від 5 до 10 осіб 400 грн за групу,
від 10 осіб – 450 грн.


Здавна у Львові існувала ціла мережа підземель, немовбито місто під містом. Свого часу тут навіть існувала підземельна служба, яка там розшукувала грабіжників. Коли Микита Хрущов приїжджав до Львова, на нього було вчинено замах, організатори якого стріляли власне з підземелля, тому після цього більшість з них були засипані. Ви відвідаєте музей-аптеку у підвалі якої працювали алхіміки. Ви довідаєтесь яких метод використовували алхіміки, щоб отримати філософській камінь чи еліксир життя, а також секрети виготовлення різнокольорового скла, яке було запатентоване у Львові. А під землею Домініканського собору, вам розкажуть про найбагатшу наречену Львова, що переховувалася там від нелюба-чоловіка. А також ви дізнаєтесь,чому львівська кава не росте на деревах, а її видобувають у копальнях. Таким чином, відвідавши цю екскурсії, ви дізнаєтеся не тільки про історії аристократів, що жили на площі Ринок, але й історію андеграунду Львова.

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour