Екскурсії i тури

Екскурсія Австрійським Львовом

Екскурсія Австрійським Львовом – це прогулянка вулицями Львова, які зазнали докорінних змін перетворившись з польських сакрально-шляхетських у австрійські модерні і світські. Розширення міста за межі середмістя надали йому новий вигляд, хоча архітектори намагалися повернутися до готики, класицизму, бароко через приставку «нео». Палаци, церкви, синагоги, університети оновленого Львова чекають на Вас.

Eкскурсiя починається костел Ольги і Єлизавети
закiнчується Будинок Вчених, вул. Листопадоваго чину 6.

Eкскурсiя триває 3год..

Маршрут: Костел Ольги і Єлизавети, Церква на Святоюріївській горі, Головний корпус Національного університету "Львівська політехніка", Церква Марії Магдалени, Арсена́л Сеня́вських, Храм Святого Лазаря, Будинок Учителя, Палац Сапєг, Вулиця Коперніка, Палац Потоцьких, Банківська 6, синагога «Осе Тов», Статуя Бога, Університет, Будинок вчених.

Вартiсть:
до 4х осіб 300 грн за групу,
від 5 до 10 осіб 400 грн за групу,
від 10 осіб – 450 грн


Побачити найвищий в місті храм, доторкнутися до готичного Львова, що захоплює шпилями, які підносяться до небес. Рідкісні барельєфи оборонних церков Львова, шляхетські палаци, старовинні бібліотеки, найдавніший навчальний заклад в Україні. Ексклюзивна можливість відвідати швейну майстерню, з якої почався шлях фірм «Адідас» і «Пума». Вражаюча історія успіху власника Земельного кредитного товариства, яке тепер є філією Нацбанку України у Львові. Храм Св. Лазаря, де можна побачити надзвичайно рідкісний в пластиці сюжет, де Бог-Отець тримає на колінах Сина Ісуса. Відвідати поховання Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого. Історія палацу маршалка Галицького сейму, який був зруйнований внаслідок першої авіакатастрофи у Галичині. Якщо Ви готові побачити найцікавіші місця Львова, про які знає далеко не кожен львівянин, то Вам обов’язково сюди.

 

Додаткова інформація:

1. Час та місце зустрічі може додатково уточнюватися після зголошення на екскурсію.

2. Можливе проведення екскурсії у інші дати та інший час за індивідуальним замовленням.

Ваша оцінка екскурсії
Вiдтправити
Доброго дня,
Ви замовили екскурсію на туристично-інформаційному ресурсі Any Type Tour.
Для уточнення деталей замовлення наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо що Ви з нами !

З повагою,
Any Type Tour